PolyFill

PolyFill

Grupa produktów PolyFill to specjalnie opracowane, doskonale funkcjonujące wypełniacze krzemionkowe do przemysłowych systemów podłóg polimerowych. Może być stosowany z polimerami epoksydowymi, poliuretanowymi, akrylowymi i polimerami PMMA i ma udokumentowane osiągnięcia w różnych dziedzinach i zastosowaniach. Produkty są w kolorze naturalnym, aw niektórych przypadkach wyposażone w dodatki.

PolyFill

PolyFill BCM-p

Jest to specjalnie standardowa zaprawa cokolumnowa o pojemności do 0,5 mm do zastosowań poziomych i pionowych przy grubościach warstw od 0,5-30 mm.

PolyFill BCM-f

Jest specjalnym, odpornym na działanie cieczy, wypełniaczem z zaprawą o wielkości ziarna 1 mm do stosowania poziomego. Grubość warstwy od 3 do 50 mm

PolyFill EP-TS

Jest specjalnym, płynnym wypełniaczem z zaprawą epoksydową do zaprawiania o wielkości ziarna 2 mm do zastosowań poziomych. Grubość warstwy od 6-50 mm

PolyFill SLB

Jest specjalnym pylistym wypełniaczem na bazie mączki kwarcytowej, dodatków i piasku do wypełniania zawiesin, samopoziomujących i warstw ścieralnych na bazie żywicy epoksydowej lub poliuretanu. Wielkość ziarna do 0,2 mm, nadaje się do stosowania poziomego i grubość warstwy od 0,5 do 10 mm. Charakteryzuje się doskonałymi właściwościami wyrównującymi i niewpuszczającymi w ruch, również w temperaturach powyżej 30 ° C.

PolyFill SLPjest taki sam jak SLB ale nie jest wolny od pyłów.

PolyFill SL-NG

Jest to specjalnie opracowany samopoziomujący wypełniacz PMMA do 0,5 mm. Może być wypełniona 0,4-0,9 mm, a później pełna rozproszona. Grubość warstwy przegrody 4-5 mm.

PolyFill EP PLT 70

Jest wyjątkową, gładką, łatwą w obróbce, cierną, odporną na korozję zaprawą o wielkości ziarna do 0,5 mm do stosowania poziomego i pionowego z warstwą o grubości od 0,5-30 mm. Nadaje się również do elektrowni jądrowych i innych wysokiej klasy zastosowań.

PolyFill jest standardowo pakowany w worki wentylowane PE o wadze 25 kg.

   
Karta charaktarystiki PolyFill BCM-p
Karta charaktarystiki PolyFill EP-TS
Karta charaktarystiki PolyFill BCM-f
Karta charaktarystiki PolyFill SLB and SLP
Karta charaktarystiki PolyFill SL-NG
Karta charaktarystiki PolyFill EP PLT 70