O Nas

HM-ppw / Merkury Sp. z.o.o jest producentem profesjonalnych wypełniaczy i granulatów opartych na specjalnej formule. Nasze produkty nadają się do różnych zastosowań takich jak kleje, zaprawy, beton polimerowy, papy, posadzki samopoziomujące i wiele innych.

Oferujemy różnorodne suche wypełniacze, półprodukty i gotowe zaprawy mieszanych polimerów. Idealne do aplikacji na powierzchniach poziomych i pionowych.

Aby utrzymać wysoką jakość, łączymy wieloletnie doświadczenie i wykorzystujemy najlepsze surowce, takie jak piaski krzemionkowe, mąki i inne wypełniacze mineralne.

Piasek suszymy, przesiewamy i pokrywamy powłoką UV stabilną. Produkty i receptury są wspierane dodatkami chemicznymi w celu optymalizacji właściwości technicznych i funkcjonalnych. Produkty pakowane są według specyfikacji klienta i dostarczane w postaci gotowej do użycia.

Jest możliwość pakowania piasku w worki z logo klienta na specjalne życzenie.

Chcemy zapoznać Państwa z naszymi produktami, które mogą pochwalić się wysoką jakością i konkurencyjnością. Jeżeli w swojej firmie kładą Państwo duży nacisk na solidną jakość i zależy Państwu na dobrych produktach, zapraszamy do współpracy. Dzięki naszym piaskom osiągną Państwo wysoki poziom zadowolenia wśród swoich klientów, jak również nowe możliwości. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w obsługę klienta, pozwoli na solidną i długotrwałą współpracę.

Nasz Cel

HM-PPW / Merkury Sp.z.o.o łączy niskie koszty eksploatacji, lepsze techniki produkcji, znajomość materiałów i rynku w celu uzyskania konkurencyjnych produktów i jakości.

Wiele wypełniaczy i mieszanek spajanych żywicą zawiera kwarc. Jest to surowiec niedrogi, ponieważ wydobywany jest w łatwy sposób i w dużych ilościach. Jednakże w odniesieniu do struktury kwarcu zauważamy dużą różnorodność we właściwościach ziarna. Dlatego też nie każdy kwarc (bądź kombinacja kwarcu) jest odpowiedni jako składnik dobrej mieszanki żywicznej.

Posiadamy dużą wiedzę o rynku i właściwościach surowców, a nasze długoletnie doświadczenie zawarliśmy w różnorodnych metodach przetwarzania. Zapewniamy, że po zmieszaniu Państwa spoiw polimerowych z naszymi wypełniaczami otrzymają Państwo optymalny produkt końcowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami, chętnie prześlemy próbki wybranych przez Państwa produktów. Zapraszamy do owocnej współpracy, odwiedź nasze strony internetowe lub skontaktuj się z nami.
http://hm-ppw.pl/index.html
http://quartz-quarz-kwarts.eu
https://www.facebook.com/merkurysuszonypiasek